Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Ślepowrony – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dworek Strzembowo

Strzembowo(Ślepowrony + 16 km)

17 900 000 zł1 000 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 200 000 m²

Luksusowy Pałac w Strzembowie Perła Mazowsza Na malowniczym Mazowszu, w urokliwej miejscowości Strzembowo, znajduje się wyjątkowy pałac, który przenosi mieszkańców w czasie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Mała Wieś przy Drodze

Mała Wieś przy Drodze(Ślepowrony + 23 km)

950 000 zł300 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Sprzedaję dom wolnostojący z 1975 roku z użytkowym poddaszem.Budynek wykonany z cegły , częściowo ocieplony ,posadowiony na działce o powierzchni 6400 m . Dom podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Płońsk

Płońsk(Ślepowrony + 9 km)

900 000 zł123 m² 7 317,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Oferujemy Państwu piękny dom na sprzedaż, usytuowany w malowniczym mieście Płońsk. To wyjątkowa oferta dla osób szukających komfortowego miejsca do życia w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Luberadz

Luberadz(Ślepowrony + 16 km)

3 500 000 zł1 200 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:135 104 m²

Pałac w Luberadzu - unikalna rezydencja z XVIII wieku Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy pałac z końca XVIII wieku, położony w malowniczej miejscowości Luberadz, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Nowy Dwór Mazowiecki(Ślepowrony + 24 km)

930 000 zł79,30 m² 11 727,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:44 m²

Dwupoziomowy segment o powierzchni 79,30 m2 usytuowany na kameralnym osiedlu w Nowym Dworze Mazowieckim. Zestawienie powierzchni parter : - przedsionek o pow. 2,28 m2 - hol o pow. 2,73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ceranów

Ceranów(Ślepowrony + 13 km)

1 399 000 zł477,70 m² 2 928,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 323 m²

Zachęcamy do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą domu jednorodzinnego z lokalem handlowo-usługowym zlokalizowanego w miejscowości Ceranów. Ceranów to wieś położona w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Bohaterów Modlina

Pólko Południe,Nowy Dwór Mazowiecki(Ślepowrony + 24 km)

719 000 zł98 m² 7 336,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:23 m²

Ostatnie segmenty. Kameralne osiedle - wygodne domy w zabudowie szeregowej z parkingiem i ogródkiem. Nowy dwór Mazowiecki - do Centrum Warszawy 30 min autem, 7 minut spacerem do stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Pomiechówek

Pomiechówek(Ślepowrony + 23 km)

1 850 000 zł399,21 m² 4 634,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta dotyczy sprzedaży nowoczesnego domu o powierzchni użytkowej 227m2 plus dodatkowe ok 150m2 pow. tzw. piwnicy o charakterze rekreacyjno-gospodarczym. Dom jest wygodny i komfortowy, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Brokowska

Nur(Ślepowrony + 9 km)

490 000 zł340 m² 1 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 742 m²

Na sprzedaż trzy domy nad samą rzeką Bug Nur działka 1742 m bezpośrednie zejście do rzeki Wyjątkowa oferta dla osób marzących o własnej nieruchomości w malowniczej lokalizacji nad.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Ślepowrony

Ślepowrony,mazowieckie

450 000 zł90 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży wyjątkowy dom całoroczny wykonany z bala, cechujący się wysokim standardem wykończenia. Powierzchnia domu: 90 m2 Ilość sypialni: 2 Łazienka z wc:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ślepowrony

Ślepowrony,mazowieckie

1 850 000 zł190 m² 9 711,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 900 m²

Atrakcyjny, zaprojektowany w stylu polskiego dworku, czteropokojowy dom z 2006 roku, o powierzchni 190 m2 we wsi Ślepowrony, gmina Sochocin, powiat płoński. Posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ślepowrony,mazowieckie

1 900 000 zł190 m² 9 973,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 999 m²

Stylowy dworek z ogrodem zimowym, ogród, sad, altana, budynki gospodarcze o różnym przeznaczeniu Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych piekny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowe Grochale(Ślepowrony + 25 km)

1 500 000 zł168 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:748 m²

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wykończony i całkowicie wyposażony dom o powierzchni użytkowej 147,11 m2 (168 m2 po skosach) + wolnostojący garaż 25 m2 oraz dwa tarasy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij